• Головна
  • На Полтавщині завершено фінансування виплати пенсій і допомоги у квітні
12:29, 26 квітня 2013 р.

На Полтавщині завершено фінансування виплати пенсій і допомоги у квітні

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області достроково, 22 квітня, у повному обсязі завершило фінансування потреби на виплату пенсій і допомоги через поштові відділення, а 24 квітня спрямовані останні кошти до банківських установ.

Таким чином, органи Фонду області своєчасно та у повному обсязі забезпечили виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням їх підвищень 467,7 тис. громадян. Загальна потреба в коштах склала 674,3 млн. грн..

Попереду – тривалі травневі свята. Існують певні ризики, що можуть виникнути ускладнення із фінансуванням і виплатою пенсій, яка розпочинається 4-го числа щомісяця, адже у святкові дні не будуть здійснюватися відрахування до пенсійного бюджету, виникатимуть труднощі із передачею інформації в електронному вигляді тощо.

Наразі органи Пенсійного фонду області здійснюють інтенсивну підготовчу роботу по своєчасному фінансуванню і виплаті травневих пенсій. Зокрема, проведена нарада з керівництвом «Укрпошти», виготовлена необхідна виплатна документація для банківських відділень і поштових установ, максимальні зусилля спрямовані на виконання планових завдань по надходженню коштів до пенсійного бюджету у квітні. Ситуація знаходиться під пильним контролем керівництва обласних владних органів, а 3 і 10 травня, на відміну від інших організацій, для пенсійних установ Полтавщини будуть робочими днями саме задля своєчасного забезпечення пенсійних виплат.

Після здійснення всіх зазначених заходів працівники Фонду разом із підопічними пенсіонерами покладають надії на вчасне і стабільне централізоване фінансування, яке здійснюється Пенсійним фондом України.

Прес-служба Головного управління
Пенсійного фонду України в Полтавській області

 

Оголошення
live comments feed...