• Головна
  • Чим зайняти дитину на літніх канікулах в Полтаві?
13:30, 11 травня
Надійне джерело

Чим зайняти дитину на літніх канікулах в Полтаві?

Чим зайняти дитину на літніх канікулах в Полтаві?

Літні канікули - довгоочікувана пора для дітей, яких чекають 12 тижнів свободи від шкільних занять. Але для багатьох батьків цей період супроводжується новим «головним болем». Чим зайняти дитину, щоб відпочинок пройшов з користю? Що робити, аби дитина не просиділа ціле літо за комп'ютером? Припустимо, вже спланований відпочинок на морі, похід в гори чи туристична поїздка. Ці заходи, як правило, прив'язані до двотижневої відпустки батьків. Але чим зайняти дитину на решту десять тижнів літа?

Психологи стверджують, що повноцінний відпочинок повинен бути різноманітним. Необхідно поєднати фізичне та розумове навантаження, спілкування з батьками та однолітками, заняття спортом і читання, перегляд фільмів і комп'ютерні ігри. Не кожному з батьків, хто працює 5 днів на тиждень, вистачає часу і сил рівномірно заповнити канікули дитини корисною і веселою діяльністю, проконтролювати, щоб дитина корисно проводила час та не витрачала час на дурниці. Кращим способом було б відправити до бабусі та дідуся за місто або ж в літній табір.

Чим зайняти дитину на літніх канікулах в Полтаві?, фото-1

В останні роки все більшої популярності набирають денні літні табори. Це міський формат дитячого табору, в якому дитина денні години проводить під наглядом вожатих і педагогів, а щовечора повертається додому. Така форма організації табору дозволяє батькам спілкуватися зі своїми дітьми щодня, і при цьому не переживати, чим дитина займалася, чи поїла вона, або цілий день сиділа за комп'ютером і ні разу не вийшла подихати свіжим повітрям. Як правило в денних міських таборах збалансована розважальна активність і тематичні заняття. Більшості дітей подобається такий формат літнього дозвілля. Вони отримують спілкування з однолітками, необхідну дозу активності і цікаве захоплення.

Чим зайняти дитину на літніх канікулах в Полтаві?, фото-2

Літній Табір від Комп’ютерної Академії ШАГ створений на базі навчальної програми Малої Комп’ютерної Академії. Цього року для дітей 8-14 років можна обрати різні тематичні зміни табору відповідно до інтересів дитини:

- "Розробка комп’ютерних ігор" – занурюємося у захоплюючий світ створення комп'ютерної гри! Дізнаємося, хто і як створює популярні ігри. Розробимо свою концепцію і сценарій гри. Розділимо ролі в команді, намалюємо персонажів, фони, створимо рівні. В результаті у кожної команди вийде готовий проект, який можна презентувати один одному та батькам!

- "2D та 3D-дизайн" - створюємо ілюстрації за допомогою графічних планшетів. Малюємо у графічних редакторах. Знімаємо і обробляємо фотографії в сучасній студії. Створюємо власні 3D-моделі. Обробляємо власні ілюстрації в графічних редакторах. Створюємо свою концепцію іконок для сайту. Розробляємо запрошення на літню вечірку. Створюємо свого ігрового персонажа. Проявляємо креатив та втілюємо всі творчі ідеї!

- "Літній IT-mix" – ідеальна зміна для тих, хто хоче спробувати все. Розробляємо свій сайт і наповнюємо його. Знімаємо і обробляємо фото і відео. Пробуємо свої сили в розробці комп'ютерних ігор, створюємо своїх ігрових персонажів. Втілюємо власні дизайнерські ідеї в 2D та 3D-форматі. Малюємо на графічних планшетах. Конструюємо і програмуємо роботів. Отримуємо незабутні враження від занурення у світ сучасних IT-технологій!

У Літньому Комп'ютерному Таборі на вашу дитину чекають:

- ЗАНЯТТЯ У КОМФОРТНИХ УМОВАХ. Затишні аудиторії. Частина активностей буде проходити на свіжому повітрі.

- СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ. Комп'ютери, ноутбуки, фото- і відеотехніка, роботи, графічні планшети, 3D-принтер, VR-окуляри та інше обладнання і гаджети.

- БЕЗПЕКА. Діти знаходяться в Академії під наглядом вожатих. Вони можуть вийти за територію тільки з дозволу батьків.

- ХАРЧУВАННЯ. В таборі, який працює з 10:00 до 14:30, дітям пропонується перекус: печиво, круасани, сік, вода, фрукти.

- МОЛОДІ ВИКЛАДАЧІ. Викладачі-айтішники, захоплені сучасними технологіями. Їм простіше знайти спільну мову з дітьми.

- ДЕМОНСТРАЦІЯ ПРОЕКТІВ. В кінці зміни діти представляють батькам свої успіхи в вигляді цікавих проектів.

- ПОДАРУНКИ ТА СЕРТИФІКАТИ. Абсолютно всі отримають подарунки та сертифікати від Академії.

Чим зайняти дитину на літніх канікулах в Полтаві?, фото-3

Поспішайте записати своїх дітей на зміни цього літа:

07.06 - 18.06

21.06 - 03.07

05.07 - 16.07

19.07 - 30.07

02.08 - 13.08

16.08 - 29.08

Ціни та деталі за посиланням.

Комп’ютерна Академія Шаг в Полтаві знаходиться за адресою: вул. Соборності, 33 (Корпусний парк, будівля Головпоштамту)

Телефони:+380504421300, +380675578708, +380682165096 (вайбер, телеграм).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#канікули #літо #школа #табір

Коментарі

Оголошення
live comments feed...