• Головна
  • Минулого року в області отримали квартири 9 чорнобильців
11:16, 26 квітня 2013 р.

Минулого року в області отримали квартири 9 чорнобильців

Мінімізація наслідків Чорнобильської катастрофи – це не тимчасова, а розрахована на тривалий час цілеспрямована діяльність держави, яка буде здійснюватися протягом історично тривалого періоду.

Одним із заходів подолання проблем наслідків Чорнобильської катастрофи, посилення захисту постраждалих внаслідок цієї катастрофи громадян 
Президент України В.Ф. Янукович Указом “Про заходи, пов’язані з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи” зазначив будівництво (придбання) житла для відповідних категорій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і потребують поліпшення житлових умов.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області, в області на кінець 2011р. на квартирному обліку перебували 748 осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС (1 і 2 категорії), причому 83,8% з них перебували на обліку 6 і більше років.

Протягом 2012р. 9 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (1 і 2 категорії) одержали житло та поліпшили свої житлові умови (що в 
2,3 раза більше, ніж протягом 2011р.), з них 7 – чекали цієї події 6 і більше років.

На кінець 2012р. на квартирному обліку в області залишаються 678 осіб цієї категорії громадян і тільки концентрація зусиль та дієвої взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій надасть можливість подолати цю проблему.

 

Оголошення
live comments feed...