• Головна
  • Відзначені найкращі платники податків Полтавщини
10:38, 26 квітня 2013 р.

Відзначені найкращі платники податків Полтавщини

Урочистості, присвячені нагородженню кращих платників податків Полтавщини за підсумками 2012 року та переможців першого туру Всеукраїнського Рейтингу „Сумлінний платник податків - 2012”, пройшли у Полтаві.

Всеукраїнський рейтинг „Сумлінний платник податків”, запроваджений за ініціативи Президента України Віктора Януковича проводиться у нашій державі вже третій рік.

„Цей рейтинг покликаний відзначити на державному рівні кращі здобутки платників податків та, як наслідок, сприяти створенню в Україні належних умов для подальшого розвитку підприємництва”, - відзначив на початку нагородження в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний. Переможців рейтингу та всіх тих, хто носить звання кращого платника податків привітав і заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко, відзначивши, що всі ті, хто присутній сьогодні на нагородженні по праву носять звання кращих, адже крім своєчасної сплати податків завжди беруть активну участь у соціальних програмах та співпрацюють з владою.

Під час урочистостей 76 найкращих платників податків Полтавщини отримали заслужені відзнаки. З них 47 – дипломи за перемогу у першому турі рейтингу „Сумлінний платник податків - 2012”, які їм вручила голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” Тетяна Солоділова, яка була головою рейтингової комісії по визначенню переможців першого туру.

24 кращих платника податків області – отримали подяки, троє – пам’ятні знаки „Кращі платники податків Полтавщини”. Також за вагомий внесок в розвиток всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” трьом сумлінним платникам Полтавщини передали почесні грамоти Президента АППУ Валентини Арбузової.

Під час брифінгу Володимир Задорожний підкреслив, що вперше за трирічну історію існування рейтингу представники Полтавщини, за кількістю, посіли друге місце в Україні, поступившись першістю лише Києву. Тож наприкінці травня цього року восьмеро з переможців першого туру рейтингу „Сумлінний платник податків 2012” з Полтавської області будуть відзначені на всеукраїнському рівні. За нагородами до столиці вирушать: ТОВ „Добробут” (аграрна галузь), ПП „Автолідер” (будівництво), ТОВ „Інформаційно-розрахунковий центр „Полтавська область” (мас-медіа), ПАТ „Полтавський завод медичного скла” (медична галузь), ПП Руденко та ПАТ „Завод „Лтава” (важка промисловість), ТОВ „Торговий дім „Полтаванафтопродукт” (сфера торгівлі та послуг), ВП „Вокзал Полтава-південна Державне підприємство „Південна залізниця” (сфера транспорту та зв’язку)”

Головне управління Міндоходів у Полтавській області

 

Оголошення
live comments feed...