• Головна
  • У Полтаві вшанували ліквідаторів Чорнобильської трагедії
09:25, 26 квітня 2013 р.

У Полтаві вшанували ліквідаторів Чорнобильської трагедії

Пам'ять – це книга, в якій записано все: і життя країни, і життя людини.

З вдячністю за день сьогоднішній пам’ятаємо кожного, хто пройшов через Чорнобильське пекло. Багатьох з них вже немає в живих. За ці роки внаслідок зараження померли 362 полтавці. Час іде, а біль не вщухає. Тривога не полишає людей, не заживає Чорнобильська рана. І де знайти слова, аби вгамувати цей біль…

Саме у переддень 27-ї річниці Чорнобильської катастрофи, на вечір-реквієм у залі Міського будинку культури зібралися ліквідатори аварії, представники їх громадських організацій, ветерани. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів, котрі боролися за наше чисте сьогодення.

Глибокий сум з приводу трагедії висловив і міський голова Олександр Мамай. Також очільник міста подякував за самовідданість і патріотизм, за любов до рідної країни усім ліквідаторів, присутнім у залі. Побажав їм міцного здоров’я на довгі роки, справжньої дружби, згуртованості й процвітання їхнім громадським організаціям.

193 полтавські родини, які втратили своїх чоловіків внаслідок Чорнобильської катастрофи, отримають від міської влади грошову допомогу у розмірі 300 грн. Сертифікат на ці кошти мер міста вручив Миколі Олексієнку, голові Полтавського міського громадського товариства «Чорнобиль». Крім цього, Олександр Мамай вручив йому сертифікат на перевезення до аеропорту «Бориспіль» і назад дітей, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, які будуть направлятися на оздоровлення до Італії.

 

Оголошення
live comments feed...