• Головна
  • Семенівські підприємці продавали алкогольні напої неповнолітнім
15:04, 25 квітня 2013 р.

Семенівські підприємці продавали алкогольні напої неповнолітнім

У Семенівці підприємців оштрафували на 3000 грн. за продаж алкоголю неповнолітнім

У Семенівці працівники міліції перевірили підприємців, які продають дітям алкогольні напої та тютюнові вироби. Повідомили у прес-службі УМВС України у Полтавській області. Виявлено 6 фактів реалізації цих підакцизних товарів неповнолітнім особам.

До порушників законодавства з числа підприємливих жителів Семенівки за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім у першому кварталі 2013 року застосували понад 3000 гривень штрафних санкцій, повідомили у Секторі кримінальної міліції в справах дітей Семенівського райвідділу міліції в Полтавській області.

Нагадаємо, працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей Полтавської області з початку року відпрацювали торговельні заклади, розташовані поблизу місць відпочинку та масового перебування молоді, повідомили у прес-службі УМВС України у Полтавській області. За результатами роботи правоохоронці склали 53 адміністративних протоколи (частина 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення — Порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами), а також направили подання до органів місцевої влади з клопотанням про вжиття заходів щодо усунення виявлених недоліків.

Оголошення
live comments feed...