• Головна
  • Міліція Полтавщини проти підліткового пияцтва та тютюнопаління
14:43, 25 квітня 2013 р.

Міліція Полтавщини проти підліткового пияцтва та тютюнопаління

Для подолання цього негативного явища в суспільстві, працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей вживають профілактичні заходи.

За словами начальника відділу КМСД Полтавської області Жанни Ахіджанян, з початку року правоохоронці відпрацювали торговельні заклади, розташовані поблизу місць відпочинку та масового перебування молоді. За результатами роботи складено 53 адміністративних протоколи (частина 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення – Порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами), а також направлено подання до органів місцевої влади з клопотанням про вжиття заходів щодо усунення виявлених недоліків.

За розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та появу в громадських місцях у п’яному стані (стаття 178 КУпАП) складено 138 адміністративних протоколів, із них на неповнолітніх –33. За дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП) складено 55 адміністративних протоколів, із них на неповнолітніх – 16. За доведення неповнолітніх до стану сп’яніння (ст.180 КУпАП) до адміністративної відповідальності притягнуто 46 осіб. За втягнення неповнолітніх у протиправну діяльність (ст. 304 КК України) до кримінальної відповідальності притягнуто 13 дорослих осіб (у тому числі за втягнення у пияцтво та жебрацтво).

«Нещодавно в Гадяцькому районі ми виявили факт, коли 38-річний чоловік буквально споював 17-річного хлопця, - говорить Жанна Суренівна, - під час розмови з чоловіком правоохоронці пояснили, що він вчинив протизаконні дії, які кваліфікуються, як втягнення неповнолітнього у пияцтво, і за це він повинен понести відповідальність».

Працівники відділу проводять активну профілактичну роботу серед молоді. «З початку року в навчальних закладах області проведено більше ста лекцій, на яких ми пояснюємо дітям про негативні наслідки вживання алкоголю, наркотиків, тютюну, - говорить Жанна Ахіджанян, - для кращого «ефекту» кожна зустріч проходить з демонстрацією документальних фільмів. Метою таких лекцій є, перш за все, застереження дитини від необачних вчинків, роз’яснення їй тяжкості наслідків та вчасно врятувати її від біди!»

 

Оголошення
live comments feed...