• Головна
  • Проведено тактико-спеціальні навчання по гасінню лісових пожеж (ВІДЕО)
14:06, 25 квітня 2013 р.

Проведено тактико-спеціальні навчання по гасінню лісових пожеж (ВІДЕО)

25-го квітня на базі Державного підприємства «Полтавського лісового господарства» відбулися показові тактико-спеціальні навчання по гасінню пожеж у лісових масивах. В навчаннях прийняли участь чергові сили Управління лісового господарства, підрозділи Управління ДСНС України у Полтавській області та військовослужбовці Збройних сил України.

Перед початком навчань було проведено огляд техніки та обладнання, яке призначене та буде використовуватися для гасіння пожеж в екосистемах. Продемонстровано роботу відеокамер спостереження, за допомогою яких цілодобово ведеться нагляд за лісовими масивами, що значно покращує оперативність по виявленню місця виникнення пожежі у лісі на ранніх стадіях, за допомогою gps-навігації спрощує координацію дій по ліквідації пожежі, а також у разі необхідності зможе виявити винуватців підпалів.

В ході навчань відпрацьовувалися спільні плани взаємодії та взаємоінформування оперативних служб та тактика дій під час виникнення умовної пожежі в лісовому масиві. До участі у спільних тренуваннях залучені 70 співробітників Управління ДСНС області, лісового господарства та військових, а також 15 одиниць техніки.

За підсумками навчань начальник Управління ДСНС у Полтавській області Роман Кириленко зазначив, що працівники рятувальної служби ДСНС готові до ліквідації надзвичайних подій пов'язаних із лісовими пожежами та наголосив, що тільки завдяки тісній взаємодії усіх оперативних служб вдасться уникнути великих матеріальних збитків через лісові пожежі.

УДСНС у Полтавській області

ТУМНС у Полтавській області

Оголошення
live comments feed...