• Головна
  • Ще 35 мешканців області отримуватимуть пенсію за особливі заслуги перед Україною
14:24, 25 квітня 2013 р.

Ще 35 мешканців області отримуватимуть пенсію за особливі заслуги перед Україною

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Коваля відбулося засідання обласної Комісії з питань встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

На розгляд Комісії було представлено документи 35 претендентів, які мають видатні заслуги у сфері державної, громадської або господарської діяльності, досягнення у галузі науки, культури, освіти, охорони здоров'я, спорту тощо.

Дорадчий орган виніс рішення щодо призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною одинадцяти багатодітним матерям. Ці жінки одержали відповідні посвідчення та значну грошову підтримку, яка з 35-36 відсотків від прожиткового мінімуму збільшилася до максимально можливого розміру - на рівні виплат, що одержують Герої України, тобто 40%.

Також цього разу на засіданні комісії розглядалися справи семи осіб, які мають трудові відзнаки, двоє з цих людей - почесне звання «заслужений». Уже в травні вони почнуть одержувати надбавки до пенсій від 20 до 25 відсотків від прожиткового мінімуму.

Крім того, двоє отримають надбавки до пенсії за бойові нагороди у розмірі від 30 до 34 відсотків від прожиткового мінімуму.

 

Оголошення
live comments feed...