• Головна
  • Полтава: визначили кращих знавців пожежної справи серед команд Дружин юних пожежних
13:38, 25 квітня 2013 р.

Полтава: визначили кращих знавців пожежної справи серед команд Дружин юних пожежних

24 квітня у Полтаві школярі загальноосвітніх навчальних закладів міста змагались за звання найкращих Дружин юних пожежних. Сімнадцять команд випробовували себе у знанні правил безпеки життєдіяльності, у конкурсах на кращий малюнок з протипожежної тематики та демонстрували неабиякі танцювальні та вокальні здібності.

Виступи команд були веселі, яскраві, у гарному музичному супроводі та крім цього, несли в собі багаж життєво важливих знань з безпеки життєдіяльності. Кожна команда ДЮП намагалася якнайкраще донести до глядачів основи знань, вмінь та навичок, що можуть допомогти людині уникнути у повсякденному житті лиха, яке несе у собі пожежа чи будь-яка інша надзвичайна подія.

Кожна команда прагнула перемоги, але, незважаючи на це, серед учасників та вболівальників відчувалася тепла та доброзичлива атмосфера. А членам журі було дуже важко визначити переможців, адже усі виступи команд були цікавими та змістовними.

За результатами конкурсів перемогу здобула команда ДЮП у місті Полтава загальноосвітньої школи №38. У травні місяці команда буде випробовувати свої сили та здібності у боротьбі за перемогу між собою та командами із інших міст та районів Полтавщини на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

УДСНС у Полтавській області

Оголошення
live comments feed...