• Головна
  • У Полтаві стартував конкурс «Кращий державний службовець»
12:30, 25 квітня 2013 р.

У Полтаві стартував конкурс «Кращий державний службовець»

У Полтаві заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації відкрив перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державний службовців структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Цей конкурс проводиться вже вшосте.

Цьогоріч за звання кращого держслужбовця змагаються чотири керівника (номінація «кращий керівник») та 16 спеціалістів (номінація «кращий спеціаліст»). Протягом дня комісія оцінюватиме знання, вміння та навички конкурсантів. І тур конкурсу складається з двох теоретичних та двох практичних завдань. У теоретичній частині учасники продемонструють свої знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця. А на практиці покажуть, як вони володіють персональним комп’ютером та вирішуватимуть ситуаційні задачі.

Конкурсантів привітав заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко. Звертаючись до присутніх він відмітив, що пропозиції про підвищення зарплат державним службовцям , які озвучив на минулому тижні Прем’єр-міністр України Микола Азаров, будуть мотивуючою частиною для всіх, хто носить звання державного службовця. Також Валерій Пархоменко побажав усім успіхів у проекті, та пообіцяв з боку керівництва підтримувати всі пропозиції та починання учасників конкурсу.

 

Оголошення
live comments feed...