• Головна
  • Правоохоронці Полтавщини закликають викорінити факти жорстокого поводження із тваринами
12:06, 25 квітня 2013 р.

Правоохоронці Полтавщини закликають викорінити факти жорстокого поводження із тваринами

Люди - найрозумніші з усіх істот, які населяють землю. Тим не менш, коли ми дивимось на факти знущань над тваринами, за людей стає надзвичайно соромно.

На жаль, сучасний світ переповнений жорстокістю, черствістю та безвідповідальністю не лише до людей, а й до братів наших менших. Сотні тварин щорічно помирають від бездумних дій людини.

Правоохоронці Полтавської області нерідко отримують повідомлення про випадки порушення встановлених законом правил тримання домашніх тварин, безпідставне знищення безпритульних тварин, вчинення стосовно них будь-яких насильницьких дій тощо. За кожним фактом проводиться належна перевірка і винні особи, яких міліції вдається встановити, притягуються до юридичної відповідальності.

Під особливий контроль міліцією взята діяльність на території області Інтернет-провайдерів та притягнення до кримінальної відповідальності осіб – користувачів сайтів, які пропагують навмисне жорстоке знищення тварин.

За статтею 300 Кримінального кодексу України (Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості) передбачене покарання від штрафу до 5-ти років ув’язнення.

Також нагадуємо, що стаття 299 Кримінального кодексу України (Жорстоке поводження з тваринами) передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 2-х років.

Тож, не псуйте собі життя і будьте вище дикунських звичок.

А якщо вам відомі факти знущання чи ви стали свідками жорстокого поводження з тваринами, зателефонуйте 102.

Ми мусимо зупинити насилля над живими істотами разом. І це дуже важливо. Бо жорстокість породжує лише зло.

 

Оголошення
live comments feed...