• Головна
  • У Полтавському військкоматі відбулись урочисті проводи призовників
17:42, 24 квітня 2013 р.

У Полтавському військкоматі відбулись урочисті проводи призовників

Полтавські призовники пішли служити в армію по плацу усіяному цеглою

Сьогодні у Полтавському військоматі урочисто проводжали призовників на службу. З побажаням бути гідними слави своїх батьків та чесно і сумлінно виконати військовий обов’язок, перед новоспеченими солдатами виступили: заступник голови Полтавської ОДА Олександр Коваль, військовий комісар Борис Павлов, ветерани Збройних сил, матері призовників та вони самі.

З показовими виступами перед призовниками та батьками виступили вихованці військово-спортивного центру «Воїн» та бійці спецпідрозділу «Беркут». Спецпризначенці крім традиційних прийомів рукопашного бою та розбивання цегли, показали тактичну взаємодію при вогневому контакті, вразивши присутніх гучним тріском автоматних черг.

Але не обійшлося на заході і без курйозів — бійці «Беркуту» розбили цеглу на ділянці плацу, по якій призовники потім проходили урочистим маршем. Але хлопці гідно впоралися з першою складністю служби, і пройшли по цеглинам так, наче їх там і не було.

Самі призовники, яких сьогодні відправляють до війська, загалом сказали, що проти служби не заперечують. Деякі навіть йдуть до армії навмисно, щоб отримати потім можливість служити за контрактом чи працювати у правоохоронних органах.

Оголошення
live comments feed...