• Головна
  • Міліціонери притягнули до відповідальності 13 осіб за споювання неповнолітніх
15:10, 24 квітня 2013 р.

Міліціонери притягнули до відповідальності 13 осіб за споювання неповнолітніх

Правоохоронці проводять профілактичні заходи проти підліткового пияцтва та тютюнопаління

Працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей Полтавської області з початку року відпрацювали торговельні заклади, розташовані поблизу місць відпочинку та масового перебування молоді, повідомили у прес-службі УМВС України у Полтавській області. За результатами роботи правоохоронці склали 53 адміністративних протоколи (частина 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення — Порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами), а також направили подання до органів місцевої влади з клопотанням про вжиття заходів щодо усунення виявлених недоліків.

За розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та появу в громадських місцях у п’яному стані (стаття 178 КУпАП) працівники міліції склали 138 адміністративних протоколів, з них 33 на неповнолітніх. За дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП) складено 55 адміністративних протоколів, із них 16 на неповнолітніх. За доведення неповнолітніх до стану сп’яніння (ст.180 КУпАП) правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності 46 осіб. За втягнення неповнолітніх у протиправну діяльність (ст. 304 КК України) до кримінальної відповідальності притягнуто 13 дорослих осіб (у тому числі за втягнення у пияцтво та жебрацтво).

— Нещодавно в Гадяцькому районі ми виявили факт, коли 38-річний чоловік буквально споював 17-річного хлопця, — повідомила начальник відділу КМСД Полтавської області Жанна Ахіджанян, — під час розмови з чоловіком правоохоронці пояснили, що він вчинив протизаконні дії, які кваліфікуються, як втягнення неповнолітнього у пияцтво, і за це він повинен понести відповідальність.

За її словами, працівники відділу проводять активну профілактичну роботу серед молоді. З початку року в навчальних закладах області правоохоронці провели більше ста лекцій, на яких ми пояснювали дітям про негативні наслідки вживання алкоголю, наркотиків, тютюну.

Оголошення
live comments feed...