• Головна
  • Полтавські діти змушені чекати кілька тижнів, щоб здати звичайний аналіз крові
14:37, 24 квітня 2013 р.

Полтавські діти змушені чекати кілька тижнів, щоб здати звичайний аналіз крові

Лабораторія поліклініки на Петра Юрченка перевантажена

У поліклініці на Петра Юрченка в Полтаві можна здати аналізи аж через 3 тижні після отримання направлення (це стосується навіть звичайного аналізу крові). Раніше — не виходить, стверджують стурбовані батьки.

В принципі, те, що полтавці не вдоволені реформуванням поліклініки Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні, — не новина. А вище вказане перевантаження лабораторії, на думку батьків, є ще одним сильним аргументом для того, щоб повернути педіатрію у лікувальний заклад на вулиці Шевченка. «Поки до мого сина дійде черга, він вже вихворіється. Який сенс від здачі таких аналізів?» — дивується батько одного з хворих дітей, що звернувся за допомогою до поліклініки на Петра Юрченка.

Прокоментувала ситуацію  завідуюча дитячим поліклінічним відділенням 1-ої МКБ Людмила Михайлець. Медик підтвердила інформацію про те, що деякі діти мають чекати 3 тижні, перш ніж здадуть аналізи. Але це стосується лише профілактичних аналізів. Адже зараз у лікувальному закладі проходять профогляди та диспансеризація дітей. Тому попередній запис просто необхідний.

Але, як стверджує Людмила Михайлець, хворі полтавці здають аналізи без черги. На запитання, чому дитина з вірусним захворюванням отримала направлення на здачу крові аж через 3 тижні, завідуюча відповіла: значить, під час запису медпрацівнику не роз’яснили всю ситуацію, не сказали, що хлопець — хворий.

— Взагалі, це тимчасова ситуація, — прокоментувала Людмила Михайлець. — Справді, після переведення педіатрії в лабораторії додалося роботи. А зараз проходять ще й планові медогляди дітей. У зв’язку з цим ми узяли на роботу третього лаборанта. То з травня ситуація нормалізується, і таких черг не буде.

Нагадаємо, на початку 2013 року 9 педіатричних дільниць Полтавської обласної дитячої поліклініки були передані у три міські дитячі поліклініки.

Оголошення
live comments feed...