• Головна
  • Міський голова Кременчука Олег Бабаєв долучився до благодійної акції «Серце до серця»
14:07, 24 квітня 2013 р.

Міський голова Кременчука Олег Бабаєв долучився до благодійної акції «Серце до серця»

На цьому тижні на кременчужан чекають цікаві заходи, що заплановано провести у рамках VIII Всеукраїнської акції «Серце до серця», - про це після завершення пленарного засідання ХХХІ сесії міської ради VI скликання повідомила керівник управління у справах сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому Ольга Усанова.

Вона запропонувала членам депутатського корпусу та виконавчого комітету, керівникам підприємств, установ та організацій міста, представникам контролюючих служб і всім присутнім на сесії взяти активну участь у проведенні цьогорічної акції та підтримати дітей з вадами слуху.

25 квітня у Міському палаці культури буде проведено Четвертий благодійний бал «Серце до серця». Він має стати однією із найяскравіших подій акції. Зокрема, до його програми входитимуть концертні номери кращих танцювальних і вокальних колективів Кременчука, проведення аукціонів і танцювальних майстер-класів, розігрування всіляких лотерей, виступи пар дебютантів. Вхід на благодійний бал буде абсолютно безкоштовним для всіх бажаючих. Кошти, зібрані під час заходу, підуть на придбання медичного обладнання та апаратів для дітей із вадами слуху. Його початок намічений на 17 годину.

27 квітня у Кременчуці фінішуватиме VIII Всеукраїнська акція «Серце до серця». У цей день волонтери із скриньками вийдуть на вулиці міста, аби долучити до акції пересічних кременчужан. Перед цим на площі Перемоги вони проведуть традиційний флеш-моб, під час якого, взявшись за руки, створять символ акції – «Живе серце». Саме воно є підтвердженням того, що чужої біди не буває, а на світі є люди, які готові прийти на допомогу. Початок флеш-мобу об 11 годині.

Міський голова Кременчука Олег Бабаєв першим із числа учасників сесійного засідання долучився до благодійної акції «Серце до серця», поклавши у благодійну скриньку 300 гривень. Зокрема, упродовж 6-ти років він є постійним учасником благодійної акції та самим щедрим її благодійником. Цього дня його приклад було підтримано народним депутатом України Юрієм Шаповаловим та іншими представниками влади Кременчука.

 

Оголошення
live comments feed...