• Головна
  • У Полтаві оголосили конкурс на спорудження пам’ятника Симону Петлюрі
18:30, 27 квітня 2021 р.
Надійне джерело

У Полтаві оголосили конкурс на спорудження пам’ятника Симону Петлюрі

У Полтаві оголосили конкурс на спорудження пам’ятника Симону Петлюрі

26-го квітня у Полтаві оголосили про початок відкритого архітектурного конкурсу на спорудження у місті пам’ятника Симону Петлюрі, українському державному, військовому та політичному діячу, Голові Директорії, Головному отаману військ Української Народної Республіки.Про це повідомили на офіційному сайті Полтавської міської ради.

За програмою конкурсу із 26 по 28 квітня конкурсна комісія прийматиме проекти учасників. Із 3 по 24 травня проекти розмістять для он-лайн голосування на офіційних сайтах організаторів та замовника конкурсу, зокрема на сайтах Полтавської ОДА, Полтавської міської ради, сайті Національної Спілки архітекторів України, сайті Національної Спілки художників України, а також офіційному сайті Українського інституту національної пам’яті.

Із 25 по 27 травня підібють підсумки он-лайн голосування. 28 травня мають визначити переможців конкурсу, а 31 – оприлюднити його підсумки.

Відомо, що конкурс можуть провести, якщо до нього подадуть щонайменше три проекти. Зараз замовник отримав вже два проекти, тому є надія, що конкурс у встановлені терміни відбудеться.

Подати проекти для участі у конкурсі можна за адресою:

36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, к. 215,

Управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської обласної державної адміністрації,

Ільїна Антоніна Олександрівна

тел. (+38 0532) 60 44 18, (+0380) 506005658

E-mail: [email protected]

Е-mail: [email protected]

Раніше ми повідомляли, що у Полтаві встановили меморіальну дошку Симону Петлюрі на старому конкурсі державної аграрної академії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #конкурс #Симон Петлюра #пам'ятник #міська рада
Оголошення
live comments feed...