• Головна
  • У полтавських СІЗО немає належних умов для перебування
13:10, 24 квітня 2013 р.

У полтавських СІЗО немає належних умов для перебування

У прокуратурі Полтавської області відзначили, що матеріально-побутові умови та медико-санітарне забезпечення взятих засуджених знаходяться у незадовільному стані

Під час останнього розширеного засідання у прокуратурі Полтавщини обговорили питання дотриманням законодавства про захист конституційних прав затриманих, ув’язнених та засуджених.

Я повідомили у прес-службі полтавської обласної прокуратури, практично в усіх ізоляторах тимчасового тримання (їх в області 24) не дотримується температурний режим. До того ж відсутні кімнати для побачень, прийому передач. У деяких камерах ІТТ не працює каналізація, відсутня проточна вода, а самі камери потребують ремонту.

За словами прокурора області Андрія Миронова, допускаються і порушення закону щодо медичного забезпечення взятих під варту осіб та засуджених. Не відповідає законодавчо визначеній норма площі на одного засудженого, що не може бути меншою 4 кв. м.

— Ми бачимо певну позитивну роботу установ пенітенціарної служби. Однак поліпшення умов тримання в’язнів відбувається повільно. Причина цього — не лише недостатнє фінансування, а й відсутність належної організації діяльності. Тож на нараді звернули увагу здебільшого на проблемні питання, — підсумував Андрій Миронов.

Оголошення
live comments feed...