• Головна
  • В парку «Перемога» з’явилась нова алея
09:12, 24 квітня 2013 р.

В парку «Перемога» з’явилась нова алея

У парку «Перемога» провели акцію «Поділись любов'ю до Полтави».

– Сьогодні разом із журналістами комунального видання «Полтавський вісник» та волонтерами «Київстар» ми висадили 200 кущів самшиту, – розповіла журналістам секретар міської ради Оксана Деркач. – Наша співпраця із компанією стільникового зв'язку вже триває не перший рік. Ми відкрили соляну кімнату в дитячій лікарні, провели акції в різних благодійних напрямках. Це дуже добре, коли люди дбають про місто, в якому працюють.

– Ми підтримали ініціативу телекомоператора, адже редакція кожної весни та осені проводить подібні акції із озеленення Полтави, – зазначила Лариса Семеняга, редактор газети «Полтавський вісник». – Наші журналісти не лише словом, а й ділом демонструють свою любов до нашого міста. До цієї акції долучились і журналісти інших редакцій.

Секретар міської ради запропонувала працівникам компанії відпочивати в міському дендропарку та, якщо буде така можливість, допомогти зробити це чудове місце ще комфортнішим та кращим. Керівництво Полтавського відділення згодилось підтримати ініціативу міської влади. Оксана Антонівна не обмежилась організаційною місією, а й висадила особисто найбільше кущів самшиту, вправністю здивувавши як волонтерів, так і журналістів.

Відтепер центральні клумби в парку «Перемога» будуть тішити полтавців як кущами, так і квітами.

 

Оголошення
live comments feed...