• Головна
  • У Полтаві відкрили оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії
15:30, 21 квітня
Надійне джерело

У Полтаві відкрили оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії

У Полтаві відкрили оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Сьогодні, 21 квітня, у Першій міській клінічній лікарні Полтавської міської ради відкрилося оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Про це на своєму сайті повідомила Полтавська міська рада. На відкритті був присутній міський голова Олександр Мамай.

Комунальне підприємство “Перша міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” – багатопрофільний лікувальний заклад, який обслуговує 561 тисячу 700 осіб населення Полтавської територіальної громади. Сюди щодня надходять пацієнти з гострою хірургічною, травматологічною, терапевтичною, неврологічною патологією, гострим мозковим інсультом.

Сучасні умови життя вимагають постійної модернізації матеріально-технічної бази, впровадження новітніх технологій в лікувальний та діагностичний процес.

На реконструкцією відділення анестезіології та інтенсивної терапії із міського бюджету виділили 12 мільйонів 580 тисяч 490 гривень.

Оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії загальною площею 320 кв.м. розташоване на 4-му поверсі головного корпусу лікувального закладу та розраховане на 8 ліжок, у якому щорічно спеціалізовану анестезіологічну та інтенсивну медичну допомогу отримують понад 1200 пацієнтів.

Робота лікарів відділення спрямована на забезпечення анестезіологічного супроводу оперативних втручань, інтенсивний нагляд за післяопераційними пацієнтами, за пацієнтами з порушенням вітальних функцій.

Під час капітального ремонту встановили приточно-витяжної систему вентиляції та кондиціонування повітря з системою кліматконтролю, централізовану вакуумсистему, сучасну систему пожежогасіння, замінили кабелі електроживлення з можливістю тривалого автономного енергозабезпечення, врахували потреби для маломобільних груп населення, провели оздоблювальні роботи.

Сучасне відділення анестезіології та інтенсивної терапії, обладнане новітньою апаратурою, забезпечить впровадження інноваційних інтенсивних технологій в медичну практику та сприятиме підвищенню якості надання медичної допомоги. А також оснащене сучасною дихальною апаратурою з можливістю неінвазивної вентиляції легень, інфузоматами, приліжковими аспіраторами, дефібрилятором, апаратом для гострого гемодіалізу , аналізатором газів, рентгенологічним апаратом, апаратом ультразвукової діагностики, електрокардіографом.

На придбання медичного обладнання із міського бюджету було витрачено 9 мільйонів 927 тисяч 553 гривні.

Раніше, коронавірус не відступає: за добу на Полтавщині померли 20 людей

#Полтава #медпрацівники #медична реформа #будівництво
Оголошення
live comments feed...