• Головна
  • У Диканьці суд оштрафував лікаря за рекламу медпрепаратів
18:07, 23 квітня 2013 р.

У Диканьці суд оштрафував лікаря за рекламу медпрепаратів

Диканського лікаря суд оштрафував на 2550 грн. за незаконну рекламу ліків

Лікар «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» усно домовилась з ПАТ «Київський вітамінний завод» про рекламування медпрепаратів. Такою була суть нещодавнього судового засідання Диканського районного суду Полтавської області.

Суд встановив, що із вказаним підприємством жінка не перебувала у трудових відносинах, а діяла як фізична особа у свій вільний час. З метою штучного підвищення показників рекламування, вона пропонувала та надавала лікарям «неправомірну вигоду», щоб ті призначали хворим прорекламовані нею препарати.

Так, 14-го листопада 2012 року жінка надала сімейному лікарю «Центр первинної медико-санітарної допомоги Диканського району» за адресою вул. Енгельса, 32, Диканьки, канцтовари та рушники на суму 30 грн. А 18-го лютого 2013-го року, передала скетч-картки поповнення мобільного оператора «МТС» номіналом 40 грн. лікарю-хірургу Диканської ЦРЛ, двом сімейним лікарям та лікарю-педіатру «Центру первинної медико-санітарної допомоги Диканського району».

У ході судового засідання було встановлено, що лікар вчинив адмінправопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-3 КУпАП, (надання фізичною особою службовим особам неправомірної вигоди у розмірі, що перевищує п’ять неоподаткованих мінімумів доходів громадян, але не перевищує ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян). Свою вину вона визнала повністю та розкаялась.

Суд, врахувавши обставини справи, застосував до лікаря адміністративне стягнення 2550 грн. у виді штрафу в доход держави.

Оголошення
live comments feed...