• Головна
  • У Полтаві працівники «Кафе-бару» сховались від «Ревізора» в туалеті
17:02, 23 квітня 2013 р.

У Полтаві працівники «Кафе-бару» сховались від «Ревізора» в туалеті

А в привокзальному «Кафетерії» вхід до кухні працівники боронили, як червоноармійці Брестську фортецю

Ольга Фреймут, ревізуючи полтавські заклади харчування, відвідала «Кафе-бар» на вул. Червоноармійській, «Бургер-клаб» у ТРЦ Київ, готель «Турист», ресторан «Shade» на вул. Жовтневій, кафетерій на Південному вокзалі, та ресторан «Козачка» на вул. Леніна.

Приймали «ревізора» по-різному, наприклад у «Кафе-барі» працівники, побачивши Ольгу Фреймут, сховались у туалеті, і не виходили звідти, поки знімальна група не залишила заклад. У привокзальному «Кафетерії» працівники спочатку немов останній рубіж обороняли вхід до кухні, але потім все ж таки пропустили. У ресторані «Shade» офіціантки робили вигляд, що не помічають шоколаду, яким «ревізор» навмисно, щоб привернути їх увагу, намазала собі обличчя. А у «Козачці» подали один ніж та виделку до трьох страв.

Привокзальний «Кафетерій», «Кафе-бар» та готель «Турист» «ревізію» не пройшли.

За результатами «перевірки» Ольга Фреймут рекомендувала до відвідування «Бургер клаб», ресторан «Shade» та ресторан «Козачка». Хоча і там від пильного ока «ревізора» не сховалися деякі недоліки в обслуговуванні, в цілому Ольга Фреймут залишилась задоволеною обслуговуванням, чистотою, та свіжістю продуктів .

Оголошення
live comments feed...