• Головна
  • Полтавські «Лідери майбутнього» відвідали Верховну Раду
14:32, 23 квітня 2013 р.

Полтавські «Лідери майбутнього» відвідали Верховну Раду

В рамках реалізації молодіжного проекту «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього» управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту організовано екскурсію слухачів Школи до Верховної Ради України.

Під час оглядової екскурсії молодь побувала в приміщенні Верховної Ради України, залі сесійних засідань. Молодь мала змогу відвідати комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Для учасників екскурсії організовано зустріч з представниками даного комітету та комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Студенти дізнались багато нової та корисної інформації про структуру та роботу комітетів, законопроекти, які обговорюються в комітетах.

Слухачі Школи задавали питання з проблем, що їх турбували, а саме: підтримка молодіжних громадських організацій, стимулювання громадської активності молоді, підтримка проектної діяльності молоді тощо. Студенти активно брали участь в обговореннях.

Навчання молоді в «Школі місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього» триває вже 7 місяців. Для слухачів Школи проведено 21 заняття, з них 4 тренінги. Попереду на молодь чекають лекції про «Систему державної влади в Україні», «Місцеве самоврядування», стажування в структурних підрозділах виконавчого комітету Полтавської міської ради та ділова гра з написання молодіжних проектів.

Оголошення
live comments feed...