• Головна
  • Тариф на проїзд у полтавських тролейбусах залишається сталим – 1,25 грн.
11:09, 23 квітня 2013 р.

Тариф на проїзд у полтавських тролейбусах залишається сталим – 1,25 грн.

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти і культури, фізкультури, спорту та молодіжної політики, яке провела її голова Ліліана Бєлашова.

Обговорили питання недостатнього висвітлення силами ЗМІ роботи загальноосвітніх навчальних закладів Полтави. За словами секретаря міської ради Оксани Деркач, ця проблема є важливою, адже інформація в ЗМІ впливає на формування особистості нашої молоді.

В результаті діалогу, обидві сторони – як представники засобів масової інформації, які були присутні на комісії, так і представники освітньої галузі – з розумінням поставилися до цього питання та обговорили подальші шляхи співпраці.

Також питання порядку денного розглянули і члени постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, цін, на чолі з її головою Сергієм Хуторянським. Зокрема, депутати затвердили проект рішення про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м. Полтави, винесений на засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради.

- Проект рішення був погоджений Полтавським обласним територіальним відділенням антимонопольного комітету, а також був затверджений на засіданні комісії з питань дотримання державної дисципліни цін на споживчому ринку при облдержадміністрації. Відповідно до проекту рішення, тариф на перевезення пасажирів у міському транспорті, зокрема автобусах, становить 2 грн. за одну поїздку. При цьому тариф на проїзд у тролейбусах залишається сталим – 1,25 грн., діятимуть усі знижки для учнів, студентів та пільговиків, - зазначила заступник міського голови Ольга Борисенко

Оголошення
live comments feed...