• Головна
  • У Полтаві призупинили планову госпіталізацію
14:00, 17 квітня 2021 р.

У Полтаві призупинили планову госпіталізацію

У Полтаві призупинили планову госпіталізацію

 За рішенням Регіональної комісії ТЕБ і НС в області призупинено планову госпіталізацію. З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції серед населення рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області передбачено призупинення планових заходів з госпіталзації до закладів охорони здоров’я, крім наступих:

- надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів; - надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

- надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

- проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя та здоров’я людей.

"Просимо з розумінням віднестись до введених попереджувальних заходів. В разі необхідності, звертайтеся до сімейного лікаря для вирішення питань медичного нагляду та лікування. Дотримуйтесь вимог карантину! Уникнення місць скупчення людей, дотримання соціальної дистанції, використання антисептиків та носіння масок – зменшать поширення вірусу та збережуть вам життя" - сказано у повідомленні Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради.

Читайте також: Не існує "алергічно небезпечних" продуктів. І не існує гіпоалергеннх тварин".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцинація #Полтава лікарі #медицина
Оголошення
live comments feed...