• Головна
  • Полтавські пенітенціарії приймали вітання
09:54, 23 квітня 2013 р.

Полтавські пенітенціарії приймали вітання

В актовій залі УМВС України в Полтавській області відбулися урочисті збори з нагоди 15-ої річниці з дня створення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань.

В заході взяли участь заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Борис Галушко, заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко, міський голова Олександр Мамай, духовенство, ветерани та представники Служби.

Державний департамент України з питань виконання покарань як центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом було створено в 1998-му році. У 2010-му відповідно до Указу Президента України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» його було реорганізовано у Державну пенітенціарну службу України. Це рішення значною мірою сприяло формуванню якісно нових підходів до процесу організації виправлення та ресоціалізації засуджених. Зміни, що відбулися за цей період, безперечно сприяли підвищенню гарантій захисту прав та законних інтересів людини в умовах позбавлення волі. Демократичні перетворення, що відбуваються у вітчизняній пенітенціарній системі, скеровані на гуманне ставлення до особи, яка хоча й схибила на життєвому шляху, але залишається громадянином своєї країни. І працівники Служби, і представники громадської ради при ній зазначають – за останні роки відбулись значні зміни при дотриманні прав засуджених, а умови їх утримання (у тому числі медичне обслуговування, харчування та можливість працювати) - покращились.

Робота пенітенціаріїв надзвичайно важлива для українського суспільства у забезпеченні миру, спокою, правопорядку та перевихованні осіб, які відступилися від закону. Сьогодні вони спрямовують всі свої зусилля на утвердження європейських норм та стандартів захисту прав і свобод людини, створення надійної основи для розбудови України як сучасної правової держави.

- Навіть в звичайних умовах виховати людину, вкласти в неї духовність, поняття гуманізму, справедливості, патріотизму – справа не з простих. А працювати із людьми, які відбувають покарання, намагатися наставити їх на правильний шлях, допомагати їм у ресоціалізації - це надзвичайно важка і наполеглива праця. І дуже важлива! - зазначив у своєму вітальному слові міський голова Олександр Мамай. – Тому від імені депутатського корпусу і від себе особисто я дякую вам за вашу роботу і бажаю вам мудрості й терпіння!

Відтак мер міста нагородив представників пенітенціарної служби грамотами та подяками, а також вручив управлінню Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області в особі його начальника, генерал-майора внутрішньої служби Миколи Ісаєва, сертифікат на двокімнатну квартиру.

Оголошення
live comments feed...