• Головна
  • Хто і як зможе у Полтаві їздити громадським транспортом під час обмежень «червоної зони» карантину
15:00, 14 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Хто і як зможе у Полтаві їздити громадським транспортом під час обмежень «червоної зони» карантину

Хто і як зможе у Полтаві їздити громадським транспортом під час обмежень «червоної зони» карантину

13-го квітня у Полтавській ОДА відбулося засідання обласної комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання учасники наради обговорили запровадження додаткових обмежень, у зв’язку із включенням Полтавської області до «червоної зони» карантину із 15-го квітня 2021 року.

Зокрема, вирішили заборонити у області здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним (міським, внутрішньообласним тощо) та залізничним транспортом.

Сьогодні у Полтавській міській раді відбулося засідання міської комісії ТЕБ та НС і її учасники визначили ті категорії громадян, які матимуть право на проїзд громадським транспортом в умовах обмежень «червоної зони».

Пропонуємо вам ознайомитися із витягом із рішення комісії.

  1. Рекомендувати керівникам закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних і соціальних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, засобів масової інформації, фінансових та банківських послуг, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення і житлово-комунального господарства, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, суб’єктів господарювання, які мають безперервний промисловий цикл, педагогічних працівників та обслуговуючий персонал закладів, зокрема загальної середньої освіти (початкових класів закладів загальної середньої освіти 1-4 класів), спеціальних шкіл, закладів дошкільної освіти, дітей та осіб, що супроводжують вихованців навчальних закладів забезпечити видачу за місцем роботи довідок на бланку установи, організації, підприємства, підписаною керівником та засвідченою відповідною печаткою, із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові працівника та його посади, які будуть підставою для проїзду в громадському транспорті.
  2. Працівники/персонал підприємств, установ, організацій, що віднесені до об’єктів критичної інфраструктури (медичний персонал лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, прокуратури, суду, управління служби безпеки України, збройних сил України, цивільного захисту, органів державної влади, у тому числі – Держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування) здійснюють проїзд у громадському транспорті (тролейбус, автобус) за службовими посвідченнями.

  3. Управлінню адміністративних послуг виконавчого комітету Полтавської міської ради забезпечити видачу дозволів на проїзд в громадському транспорті згідно переліку, визначеного постановою Кабінету міністрів України від 09.12.2020 року №1236.

Важливо, що довідки із місця роботи або дозволи на проїзд у громадському транспорті дійсні при наявності паспорту або документу, що посвідчує особу.

На сайті Полтавської міської ради також з'явилося роз'яснення для роботодавців "Як зробити та отримати онлайн-перепустку для проїзду в громадському транспорті Полтавської громади".

Для цього:

1) потрібно перейти та зареєструватися на порталі реєстрації перепусток "Я - сервіс";

2) залишити на порталі заявку за одним із дозволених видів діяльності;

3) спеціалісти перевірять заявку від суб'єкта господарювання за різними державними реєстрами та погодять або скасують її;

4) у разі підтвердження заявки суб'єкт господарювання в особистому кабінеті зможе заповнити анкету на кожного працівника та сформувати дозволи;

5) дозвіл можна буде роздрукувати в особистому кабінеті або використовувати в електронному вигляді за допомогою QR-коду;

6) у разі, якщо суб'єкт господарювання не знайшов себе в переліку дозволених видів діяльності, необхідно ознайомитися з текстом урядової постанови щодо запровадження карантину та регіональної комісії ТЕБ і НС або зателефонувати до працівників Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради за консультаціями: (050)324-35-00; (067)388-37-40; (0532)56-91-03.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #обмеження #Полтава #транспорт #рішення #міська рада #довідка #пропуск #проїзд
Оголошення
live comments feed...