• Головна
  • МВС хоче підвищити штрафи для водіїв
18:25, 22 квітня 2013 р.

МВС хоче підвищити штрафи для водіїв

Водіям хочуть підвищити штрафи: за незаконне тонування планують штрафувати на 680 гривень, а за невиконання вимог посадових осіб МВС — на 1,7 тисяч гривень. Про це йдеться у законопроекті про зміни щодо посилення відповідальності за окремі види правопорушень, – пише pravda.com.ua

Зокрема, в МВС наголошують, що законопроект підготовлений в рамках виконання пункту 197.1 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010—2014 роки.

аконопроектом пропонується підвищити штрафи для водіїв за низкою правопорушень. Зокрема, найбільше зросте штраф за непристебнутий ремінь безпеки: з 51-85 гривень до 170-340 гривень, а також за «невиконання вимог посадових осіб МВС» — до 1020 гривень для звичайних водіїв і до 1700 гривень для посадових осіб.

Також з'явиться новий штраф — за «установку на проїжджій частині предметів, які перешкоджають проїзду транспортних засобів або їх зупинці чи стоянці», крім окремо визначених випадків, пропонують штрафувати на 340-510 гривень або залучати до громадських робіт.

Крім того, міліції хочуть дати право «здійснювати в порядку, встановленому Міністерством внутрішніх справ, контроль технічного стану колісних транспортних засобів під час їх експлуатації».

Оголошення
live comments feed...