• Головна
  • У Кременчуці відбувся Другий чемпіонат Кременчука з силової гімнастики «Workout»
17:25, 22 квітня 2013 р.

У Кременчуці відбувся Другий чемпіонат Кременчука з силової гімнастики «Workout»

У Кременчуці за сприяння міського голови Олега Бабаєва відбувся Другий чемпіонат Кременчука з силової гімнастики «Workout».

Якщо учасниками минулорічних змагань були переважно прихильники вуличного спорту із Кременчука, то вже другий чемпіонат зібрав більшу кількість учасників з різних міст України, а також із Росії. Останні ж приїхали не тільки позмагатися, а й подивитися на техніку українських «силачів».

Як зазначають організатори Другого чемпіонату Кременчука з силової гімнастики, цьогорічний захід пройшов дуже вдало як на професійному, так і емоційному рівнях. Він викликав неабияку зацікавленість до занять вуличного спорту з боку вболівальників і глядачів. Суддівство чемпіонату було хоча й молоде, але дуже досвідчене. Приємно відзначити, що головою журі став засновник «Workout» у Кременчуці - Денис Гавриков.

За підсумками Другого чемпіонату, серед молодих спортсменів (до 14 років) переможцем став Денис Гаврилюк, друге місце посів Микита Гирич, а трійку найсильніших замкнув Антон Гелю.

В наступному етапі змагалися дорослі спортсмени, зокрема, в підтягування на турніку з гирею вагою 24 кг. Переможцем цього етапу став кременчужанин Влад Костенко, який продемонстрував найкращий результат - 14 підтягувань. Своєрідною родзинкою змагань став Валерій Іванишин (57 років), який посів II місце. Бронзу виборов гість із Старого Оскола - Олег Самойлов. А Чемпіоном 2013 року з силової гімнастики «Workout» у Кременчуці став росіянин Владислав Тимофєєв, який, до речі, народився у Кременчуці.

 

Оголошення
live comments feed...