• Головна
  • «Якість надання медичних послуг на Полтавщині стрімко зросте до 2027 року» - Дмитро Лунін
15:30, 13 квітня
Надійне джерело

«Якість надання медичних послуг на Полтавщині стрімко зросте до 2027 року» - Дмитро Лунін

«Якість надання медичних послуг на Полтавщині стрімко зросте до 2027 року» - Дмитро Лунін

Сьогодні відбулася прес конференція першого заступника голови ОДА Дмитра Луніна, де він розповів про основні завдання «Стратегії Полтавської області до 2027 року» у сферах медицини, освіти, спорту, розвитку ЦНАПів й аеропорту. У сфері медицини та охорони здоров’я планують значні модернізації як будівель, так і надання та отримання медичних послуг.

Уже до 2023 року запланована модернізація 7 об’єктів Полтавської обласної клінічної лікарні, зокрема відділення судинної хірургії, анестезіології, інтенсивної терапії, а також реконструкція усіх корпусів Полтавської обласної дитячої лікарні та обласної поліклініки.

Дмитро Лунін зазначив, що планується не тільки реконструкція уже наявних об’єктів медичної інфраструктури, а побудова мережі нових закладів для надання якісних медичних послуг: відділення інтенсивної терапії, кардіологічної реабілітації, анестезіології та опікового відділення. До кінця цього року буде закінчена реконструкція приймальних відділень лікарень у Гадячі, Горішніх Плавнях, Лубнах, Миргороді, Полтаві та Хоролі. А через декілька тижнів ведуть у експлуатацію діагностичний корпус Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру. У найближчій перспективі Обласна інфекційна лікарня переїде до нових приміщень за межами міста.

Планується також будівництво двох корпусів онкодиспансерів у Полтаві та Кременчуці. Продовжується розвиток медицини на сільських територіях, оновлюються та оснащуються новим обладнанням амбулаторії.

Одне із найважливіших завдань для полтавської медицини – це її інформатизація. Вона передбачає створення регіональної інформаційної мережі для полегшення і прискорення роботи медичних працівників. В мережі будуть міститися дані пацієнта, що неабияк спростить надання та отримання медичних послуг.

За словами першого заступника голови ОДА Дмитра Луніна якість надання медичних послуг на Полтавщині повинна стрімко зрости до 2027 року.

Перелянути повну версію прес конференції можна за посиланням.

#медицина #заклад #оновлення
Оголошення
live comments feed...