• Головна
  • Поліція Полтавщини повернула родичам пенсіонерку, яка заблукала
18:46, 9 квітня
Надійне джерело

Поліція Полтавщини повернула родичам пенсіонерку, яка заблукала

   Поліція Полтавщини повернула родичам пенсіонерку, яка заблукала

До поліції Полтавщини 9 квітня, близько 8-ї години, зателефонувала мешканка села Новоселівка, Полтавського району. Вона повідомила, що в їх селі ходить невідома бабуся, яка не пам’ятає свого імені та місця проживання. Поліцейські швидко встановили особу жінки та повернули її родичам.

Отримавши інформацію про літню людину, яка заблукала та нічого не пам’ятає,на місце події одразу прибули поліцейські відділу №2 Полтавського районного управління. У ході збору інформації вдалося встановити особу жінки та місце її проживання. Виявилося, що 80-річна бабуся проживає у селі Ковалівка, Полтавського району із 58-річним племінником. У неї є проблеми з пам’яттю. Як з’ясувалось, вона пішла з дому ще 8 квітня та пройшла майже сім кілометрів, дійшовши до сусіднього села. Наразі жінку передали родичу. Загрози її життю та здоров’ю немає.

«Поліція щиро вдячна мешканцям Новоселівки за пильність та вчасне інформування. Спільними зусиллями нам вдалося убезпечити жінку від неприємностей та повернути її додому» - сказано у повідомленні.

#пенсіонерка #поліція #допомога
Оголошення
live comments feed...