• Головна
  • Співробітники Кременчуцької виховної колонії відзначили 15 річницю служби
12:13, 22 квітня 2013 р.

Співробітники Кременчуцької виховної колонії відзначили 15 річницю служби

В Кременчуцькій виховній колонії відбулися урочистості з нагоди 15-ої річниці від дня утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань, функції якого з 9 грудня 2010 року виконує Державна пенітенціарна служба України.

На урочистості були запрошені представники громадських, державних та релігійних організацій. Ведучі свята згадали основні події в історії Служби та її приоритетні заходи.

В святково прикрашеному залі до працівників Кременчуцької виховної колонії з вітальними словами від Голови Державної пенітенціарної служби України Олександра Лісіцкова та начальника територіального управління в Полтавській області Миколи Ісаєва звернувся начальник Кременчуцької виховної колонії Юрій Величко:

- Дякуємо Вам за сумлінне виконання своїх службових обов’язків та щиро бажаємо Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, благополуччя, наполегливості, нескінченої енергії та наснаги! Нехай Ваша плідна праця, спрямована на забезпечення дотримання законності, гуманізму та демократії, сприятиме стрімкому розвитку нашої держави.

Саме високопрофесійні та віддані справі люди з відкритим серцем та чистими помислами, патріотизмом та вірою в міцність державного устрою спроможні ефективно виконувати такий складний, але почесний обов’язок, як перевиховування людей. З нагоди свята та проявлену ініціативу при виконанні поставлених завдань в урочистій обстановці відбулось нагородження співробітників установи за зразкове виконання службового обов'язку. Для працівників колонії пройшов концерт, підготовлений силами Кременчуцького дитячого будинку творчості. Особливим сюрпризом для персоналу став виступ Наталки Шинкаренко - учениці і послідовниці Раїси Кириченко.

 

Оголошення
live comments feed...