• Головна
  • Полтавець без освіти 10 років керував ДЮСШ
10:02, 22 квітня 2013 р.

Полтавець без освіти 10 років керував ДЮСШ

Нещодавно до Київського районного відділу міліції міста Полтави зі слідчого відділу УСБУ України в Полтавській області за підслідністю надійшли матеріали досудового розслідування злочину, передбаченого статтею 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

У матеріалах зазначалось, що працівниками служби безпеки Полтавщини були отримані дані, які свідчать про те, що мешканець міста Полтави, 1954 року народження, з метою отримання посади директора однієї із полтавських ДЮСШ, у 2001 році надав до Полтавської обласної ради спортивного товариства «Україна» завідомо підроблений диплом про здобуття вищої освіти за спеціальністю «Фізична культура і спорт». Завдяки цьому, його було призначено на посаду директора даного навчального закладу і він обіймав її до кінця 2012 року.

Для перевірки достовірності інформації, до одного із вищих навчальних закладів міста Києва, у якому, відповідно до документів про освіту, свого часу навчався даний чоловік, були направлені відповідні запити. У відповідях, які отримали правоохоронці із ВУЗу, зазначалось, що даний чоловік ніколи не навчався у даному навчальному закладі, тобто, було підтверджено фіктивність даного документа.

Під час допиту, який в рамках досудового розслідування проводив слідчий Київського РВ ПМУ, колишній директор свою провину визнав. Відповідно до санкції частини 4 статті 358 Кримінального кодексу України, за використання завідомо підробленого документа тепер його чекає покарання у виді штрафу, арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до двох років.

Нагадаємо, що не так давно, за матеріалами УСБУ України в Полтавській області Київським райвідділом міліції було розпочате ще одне кримінальне провадження відносно тренера-викладача з футболу однієї із ДЮСШ міста Полтави. Чоловік, 1962 року народження, у 2008 році надав адміністрації даного навчального закладу завідомо підроблений диплом про здобуття вищої освіти в одному із ВУЗів Харкова і майже п’ять років працював на цій посаді, тобто, тренував дітей без належної педагогічної освіти.

 

Оголошення
live comments feed...