• Головна
  • Правоохоронці Полтави допомогли російським колегам затримати вбивцю
09:06, 22 квітня 2013 р.

Правоохоронці Полтави допомогли російським колегам затримати вбивцю

Інформація про ймовірне переховування в Україні чоловіка, який застрелив жінку у Санкт-Петербурзі, надійшла до УМВС Полтавщини від колег з Російської Федерації.

У повідомленні йшлося, що 43-річний громадянин Росії, мешканець Санкт-Петербурга, 20 жовтня 2012 року, у період часу з 22-ої до 23-ої години, посварився зі своєю співмешканкою і на ґрунті раптово виниклої неприязні, за місцем мешкання, по вулиці Звёздной у Санкт-Петербурзі, застрелив жінку із мисливської зброї марки «Вепр-12», поціливши їй у голову.

Після скоєння вбивства, чоловік звернувся до знайомого, аби той допоміг йому через республіку Білорусь потрапити на територію України, де він планував переховуватись від правосуддя. Спочатку підозрюваному вдалося виїхати до міста Гродно (Білорусь), а потім перетнув кордон України та приїхав до міста Полтава. Вибір населеного пункту був не випадковий. Адже, як потім з’ясували полтавські оперативники, у обласному центрі проживала 28-річна племінниця розшукуваного. Коли міліціонери Полтавщини вийшли на слід підозрюваного, з’ясувалось, що у місті, по вулиці Алмазній, він винаймає житло у багатоповерхівці. Але періодично, по кілька днів, він проживав у квартирі племінниці по вулиці Островській у приватному секторі.

"Ретельно спланувавши операцію по затриманню особливо небезпечного зловмисника, оперативники приступили до її реалізації. Вирахувавши, коли чоловік навідався до родички, працівники міліції повністю оточили будинок, відрізавши всі шляхи відходу підозрюваного. Чоловікові запропонували здатися. Побачивши, що шансів втекти у даній ситуації немає, через кілька хвилин, близько 19-ої години, із піднятими догори руками і фразою: «Не стріляйте, я здаюся», - громадянин Росії вийшов із квартири та здався оперативникам", - коментує подію начальник УМВС Полтавщини генерал-майор Едуард Федосов.

Як потім з’ясувалось, племінниця знала, що в дядька є якісь проблеми із правоохоронцями Росії, але те, що його розшукують за вбивство, для полтавки стало справжнім шоком.

Наразі рішенням Київського районного суду Полтави чоловік заарештований на 40 діб і доставлений у слідчий ізолятор. Інформацію про затримання стрілка міліціонери вже повідомили правоохоронцям Росії.

Зараз між прокуратурами двох країн вирішується питання про здійснення екстрадиції. Тож найближчим часом підозрюваному доведеться повернутися у свою країну і з'явитися перед правосуддям.

 

Оголошення
live comments feed...