• Головна
  • Перенесений та облаштований меморіал воїнам-афганцям офіційно відкрито - Novos Development
Новини компаній
15:00, 1 квітня
Надійне джерело

Перенесений та облаштований меморіал воїнам-афганцям офіційно відкрито - Novos Development

Новини компаній
Перенесений та облаштований меморіал воїнам-афганцям офіційно відкрито - Novos Development

Меморіал пам’яті загиблих учасників бойових дій в Афганістані перенесено та відкрито в оновленому вигляді. Всі бажаючі можуть вільно вшановувати пам’ять та відвідувати пам’ятне місце.

Сьогодні, 01-го квітня, меморіал воїнам-афганцям було відкрито в оновленому вигляді , а доступ до нього повністю відновлено.

Таке переміщення меморіалу було здійснене в рамках підписаного 11-го березня меморандуму про співпрацю між компанією Novos Development та громадською організацією “Ветерани війни Афганістану, учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти Подільського району м.Полтава”. Територія навколо меморіалу наразі облагороджена.

“Ми вдячні представникам громадської організації, що з розумінням відреагували на нашу пропозицію. Це пам’ятне місце має бути вільним для всіх полтавців. Ми виконали обіцяне, й відтепер всі бажаючі можуть вшановувати пам’ять біля меморіалу» - представник Novos Development.

Нагадаємо, що 5-го березня компанія-девелопер почала огороджувати парканом межі територій, що є у їхньому користуванні. В результаті - меморіал опинився на ділянках, що закриті, й доступ до нього було тимчасово обмежено. Після переговорів та підписання договору-меморандуму компанія Novos Development почала роботи з перенесення меморіалу та облаштування території поряд.

Пресслужба "Novos Development"

Щоб не пропустити важливу інформацію, підпишіться на наш Telegram

#Novos Development #меморіал #відкриття
Оголошення
live comments feed...