• Головна
  • Три критерії вибору письмових столів
Новини компаній
09:19, 4 квітня 2021 р.

Три критерії вибору письмових столів

Новини компаній

Письмовий стіл є багатофункціональним зручним меблевим елементом, який поєднує ергономічність з компактністю: на стільниці можна розмістити безліч необхідних приладів і допоміжних предметів; з їх допомогою можна ділити приміщення на зони.

Три критерії вибору письмових столів, фото-1

Як вибирати письмовий стіл?

При виборі потрібно врахувати такі моменти:

  • кольорова гама. Стіл повинен бути адаптованим до кольору і загального стилю решти меблів;
  • форма. Моделі можуть бути прямими та кутовими з рівносторонньою стільницею, витягнутим лівим або правим її крилом;
  • наявність тумби з висувними шухлядами чи розпашними дверцятами, які перетворюють стіл на зручну систему зберігання. Сучасні моделі можуть мати додаткові приставні елементи.

Сучасний ринок пропонує різні за конструкцією та матеріалами виготовлення письмові столи. Для прикладу, в інтернет-магазині https://mebshop.kiev.ua/uk/mebel/pismennye_stoly можна знайти різні за стилістикою моделі – від зручної класики до зразків, виконаних в стилях мінімалізм або лофт. При потребі легко підібрати бюджетні моделі з ЛДСП чи МДФ, або комбіновані зразки з металевим каркасом та столи, виготовлені зі скла чи дерева.

Обов’язковими є три критерії вибору письмових столів:

  • безпека. Особливо це важливо при придбанні столу для дитини. Бажано, щоб всі краї стільниці були заокруглені. Зверніть увагу на надійність фурнітури, на легкість висування шухляд, на те, наскільки якісно оброблені місця з’єднання деталей столу;
  • габарити. Розміри письмового столу повинні відповідати відведеній для нього площі. Рекомендуємо звернути увагу на сучасні комбіновані моделі, як прямі, так і кутові. Вони наділені додатковими елементами – полицями, стелажами, надбудованими тумбами, які перетворюють стіл на повноцінну систему зберігання;
  • розмір стільниці. Вона обов'язково повинна бути досить широкою, щоб на ній без проблем розміщувалися всі необхідні для занять книги та сучасні девайси. Найбільш зручною є стільниця глибиною 700-800 мм: руки будуть вільно розміщуватись на ній, не буде провисання ліктів, що приводить до фізичного дискомфорту при роботі за столом.

Щодо висоти письмового столу, то зазвичай у продажу стандартні моделі з h=650-700 мм. Якщо ж мова йде про вибір моделі для дитини, найбільш розумним буде придбання столу-трансформеру, який буде «рости» разом зі своїм володарем та мати надбудовану полицю для монітору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...