15:18, 19 квітня 2013 р.

Молодь Полтави проти насилля

На базі професійно-технічного училища імені А.О. Чепіги провели лекція стосовно профілактики насилля в молодіжному середовищі.

Як найбільш слабкі члени суспільства, а в останні роки і наймеш захищені, діти стають жертвами жорстокого поводження в сім’ї чи в навчальному закладі, а також у власному середовищі. З метою запобігання жорстокості та негативних явищ у молодіжному середовищі управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, спільного із Головним управління юстиції у Полтавській області та Координаційною радою молодих юристів є ініціаторами та організаторами циклу профілактичних лекцій для учнів професійно-технічних училищ міста Полтава.

Протягом квітня було проведено 15 інтерактивних співбесід, в яких взяли участь більше 600 учнів ПТУ. Молодь під час цих розмов отримує багато інформації про відповідальність як моральну, так і адміністративну, і кримінальну за випадки жорстокості в своєму середовищі. За думкою молоді, такі лекції допомагають зрозуміти, що вчинене зло повернеться, тому потрібно втримувати свій гнів та не використовувати агресію на своїх ровесників.

Під час співбесід учні отримують тематичні буклети та переглядають відеофільм про негативний вплив та наслідки від насилля та жорстокості.

 

Оголошення
live comments feed...