• Головна
  • Коли у Полтаві завершиться опалювальний сезон? (ВІДЕО)
11:32, 31 березня
Надійне джерело

Коли у Полтаві завершиться опалювальний сезон? (ВІДЕО)

Коли у Полтаві завершиться опалювальний сезон? (ВІДЕО)

У Дніпрі опалювальний сезон готові закінчити  1 квітня, Кропивницький вирішив завершити на наступний день після того, як протягом 3 днів середньодобова температура буде вище +8 градусів. Суми ще не визначилися з датою. Така ж ситуація і в Полтаві - про це дізнавалися жірналісти каналу "Центральний". 

У міській раді завершення опалювального сезону у громаді не коментують, а от в «Полтаватеплоенерго» повідомили, що місія оголошувати фініш, як і старт опалювального сезону, покладена на органи місцевого самоврядування. Підставою для такого може бути виключно температурний режим зовнішнього повітря.

Олександр Циганок, провідний фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Зокрема підставою для закінчення опалювального сезону буде рівень середньомісячної середньодобової температури на рівні понад + 8 градусів тепла упродовж 3 днів поспіль. Виконавчий комітет Полтавської МР збирається, обговорює питання. Відповідно, по аналізу на день сьогоднішній, підстав до розгляду взагалі немає. За останні кілька днів, незважаючи на те, що деннна температура начеб-то височенька, середня температура ще не піднімалася вище, ніж +7 градусів.

Анна РУЖІН, телеканал «Центральний»

Читайте також: Договір дарування: чи можна повернути подарунок назад?

#опалення #будинки #Полтава
Оголошення
live comments feed...