• Головна
  • У Полтаві виявлені порушення дотримання карантинних вимог у транспорті Полтави
13:00, 30 березня
Надійне джерело

У Полтаві виявлені порушення дотримання карантинних вимог у транспорті Полтави

У Полтаві  виявлені  порушення дотримання карантинних вимог у транспорті Полтави

У Полтавській області проведено перевірку транспортних засобів на дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та карантинних вимог під час перевезення пасажирів у м. Полтава. Обласна робоча група працювала на зупинці громадського транспорту «Патріарха Мстислава». Загалом  перевірено 55 транспортних засобів.

Особливу увагу було приділили  дотриманню   рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг із перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), а саме: наявності у водія респіратора або захисної маски, спиртовмісних антисептиків біля вхідних дверей транспортного засобу, інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом у салоні; кількості пасажирів не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб; санітарній обробці салону автобуса дезінфікуючими засобами; наявності в транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

Окрім того, проводилася перевірка з дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів; комплектності та наявності в належному стані обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників.

Робочою групою виявлені порушення дотримання карантинних вимог на міському транспорті, а саме: відсутність у водія респіратора або захисної маски; кількість пасажирів була більшою,а ніж місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.

За результатами проведеної перевірки складені відповідні матеріали - повідомляє ОДА. 

Читайте також: Протягом доби на Полтавщині від коронавірусу померли 15 людей. 

#вірус карантин #пандемія
Оголошення
live comments feed...