• Головна
  • Полтавський Офтальмологічний центр «Іріс» отримав почесну нагороду "Знак Якості"
13:32, 29 березня
Надійне джерело

Полтавський Офтальмологічний центр «Іріс» отримав почесну нагороду "Знак Якості"

Полтавський Офтальмологічний центр «Іріс» отримав почесну нагороду "Знак Якості"

Ось вже кілька років поспіль в Україні проводять Всеукраїнський регіональний конкурс "Найякісніші послуги і товари року". Ним займається компанія "Знак Якості", що сприяє розвитку малого та середнього бізнес. Конкурс є об'єктивним, незалежним, політично не ангажованим. Його мета - нагородити лідерів різних галузей. Заохочуючи підприємців, створюється атмосфера цивілізованого бізнесу, встановлюються стандарти взаємовідносин. Почесним знаком «Знак Якості» відзначаються ті компанії, які увійшли в топ галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічних показників.

Крім того, завдячуючи щорічному, керівники підприємств, приватні підприємці знайомляться один з одним, переймаючи досвід а споживачі також активно інформуються про результати проведення Конкурсу .

Цьогоріч Офтальмологічний центр «Іріс» в місті Полтава отримав нагороду від компанії «Знак Якості» - звання «ЛІДЕР РОКУ 2021» від компанії «Знак Якості» в категорії – Офтальмологія.

Полтавський Офтальмологічний центр «Іріс» отримав почесну нагороду "Знак Якості", фото-1

" Офтальмологічний центр «Іріс» має велику практику успішних операцій стосовно відновлення та покращення зору. Надає послуги діагностики та лікування офтальмологічних захворювань пацієнтам будь-якого віку. Це спеціалізований центр з третім рівнем надання медичної допомоги, який присвоюється медичним організаціям, що здійснюють надання високоспеціалізованої медичної допомоги. У клініці встановлено сучасне комп'ютерне, ультразвукове та лазерне обладнання таких світових фірм, як Baush & Lomb (США), QuantelMedical (Франція), KarlKaps(Германія), Canon (Японія), Optopol (Польша). З його допомогою лікарі швидко і точно виявляють проблему і допомагають пацієнтам повернути або поліпшити зір. Деякі діагностичні апарати є унікальними для України і дозволяють ставити діагноз з високим ступенем точності. Компанія Знак Якості нагородила Тетяну Вікторівну та колектив почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили «Іріс» штамп «Гарантія Якості», як відзнаку за якість.

Вітаємо! Низький Вам уклін і велика подяка за унікальні руки, які справляються навіть з найскладнішою хворобою. Дякуємо за вашу працю, за ваш професіоналізм, за вашу самовідданість » - сказано у повідомленні.

Полтавський Офтальмологічний центр «Іріс» отримав почесну нагороду "Знак Якості", фото-2

Напрямки діяльності центру «Іріс» :

- лазерна та комп’ютерна діагностика очей;

-лазерне лікування сітківки (також при цукровому діабеті);

-безболісне мікроінвазивне видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика;

-лазерне і хірургічне лікування глаукоми;

-консервативне лікування;

-терапевтичне лікування короткозорості ортокератологічними лінзами PARAGON (США).

Головний лікар Офтальмологічного Центру «Іріс»- Тетяна Дьяконова – офтальмохірург, лазерний хірург, офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії. Член асоціації офтальмохірургів України. Має авторські запатентовані технології хірургічного лікування катаракти і глаукоми.

Для огляду і лікування пацієнтів створені максимально комфортні умови, щоб перебування в клініці приносило тільки позитивні емоції.

Полтава, вулиця Миколи Дмітрієва 6-Д (колишня вул. Володарського), територія ЦРЛ.

(066) 197 30 31

Сторінка Facebook

сайт

#офтальмологія #Іріс #переможці конкурсу #нагорода
Оголошення
live comments feed...