Партнерский материал
14:15, 27 березня

Як обрати тест на вагітність?

Партнерский материал

Вагітність – це найприємніший момент в житті кожної жінки, дізнатися про який можна вже з перших днів запліднення. Варто лише придбати якісний тест на вагітність і виконати декілька маніпуляцій. Адже головне завдання тесту – це визначити рівень гормону ХГЛ у сечі. Саме цей гормон синтезується плідним яйцем із перших днів його утворення.

Основні види тесту

Тести на вагітність представлені в великому асортименті в інтернет–магазині Makeup, https://makeup.com.ua/categorys/1267252/ всі вони відрізняються виробником та технікою виконання аналізу. Розрізняють такі експрес-тести, які можна використовувати в домашніх умовах без походу в лабораторію:

  • тест –смужка: найпростіший тест у вигляді невеликої паперової смужки, просякнутої реактивом;

  • струменевий: тест підставляється під струмінь сечі і за декілька секунд можна вже побачити результат;

  • касетний: тест з 0% хибністю результатів. Він виконаний у вигляді пластикового планшету з двома віконцями: в одне віконце додається декілька капель сечі, а в іншому – з’являється результат тесту;

  • цифровий: візуально нагадує електронний термометр зі змінними насадками. Тест з високою точністю, результати якого виводяться на екран. При позитивному результаті також відображається термін вагітності.

Вибір залежить від особистих смаків.

Як правильно робити тест на вагітність?

Перші 2-3 дня затримки менструації не являються підставою для проведення тесту на вагітність. Краще почекати ще пару днів: мінімум 5-7 днів. Саме за цей період, у випадку вагітності, рівень гормону ХГЛ збільшиться, а значить достовірність тесту буде 99% із 100%.

Стосовно часу проведення, то краще вранці, але для якісного тесту часовий показник неважливий.  Основний показник – не час, а рівень гормону ХГЛ в сечі.

Якщо ви не впевнені в результаті тесту, у вас є сумніви, то варто спробувати ще раз: краще дочекатися перерви і через два дні все знову повторити. Зустрічаються випадки, коли тест показує хибний результат. Причини цього – закінчення терміну придатності тесту чи неналежне його зберігання. Ось тому варто купувати таку продукцію в аптеці чи магазині, якому ви довіряєте, Makeup.

Оголошення
live comments feed...