• Головна
  • Як самостійно перевірити дійсність полісу автоцивілки
Партнерский материал
12:00, 26 березня 2021 р.

Як самостійно перевірити дійсність полісу автоцивілки

Партнерский материал
Перевірити поліс автоцивілки

Перевірити поліс автоцивілки

Довіряй страховому агенту, але перевіряй. Тепер ви можете перевірити свій поліс автоцивілки самостійно! Для цього вам не потрібні офіси страхових компаній чи поліція. Все що вам потрібно - це поліс автоцивілки - там все є для того щоб його перевірити.

Централізована база МТСБУ

Згідно із українським законодавством, після оформлення всі поліси автоцивілки потрапляють у централізовану базу даних неприбуткової організації, під назвою МТСБУ. МТСБУ - це моторно-транспортне страхове бюро України, яке є гарантом українських страховиків з автоцивілки. Якщо в цій базі немає поліса автоцивілки, значить поліса не існує або він недійсний.

Перевірити поліс автоцивілки за допомогою номера поліса

Після оформлення поліса ОСАГО в паперовому або електронному вигляді його можна перевірити, в першу чергу, за допомогою номеру поліса. Номер поліса вказано вгорі документа. Щоб його перевірити треба зайти на офіційну сторінку МТСБУ, зправа перейти на кнопку “Перевірка автоцивілки”, обрати “Шукати за номером поліса ОСЦПВ” та ввести номер поліса, після чого натиснути “Шукати”. Якщо з полісом все гаразд, то ви побачите або “поліс укладено але не діє” (якщо поліс підписано але дія страхового покриття розпочинається з наступного дня) або “Поліс діючий”.

Перевірка за номерним знаком авто

Так само можна перевірити дійсність поліса автоцивілки за допомогою державного номерного знака. Для цього треба обрати “Шукати за державним номером ТЗ”. Але якщо страхове покриття ще не діє, база може не знайти ваш поліс. Тому в такому разі бажано перевірку робити за допомогою номеру поліса або QR-коду на лицьовій стороні поліса.

Перевірити поліс автоцивілки за допомогою QR коду

На кожному правильно оформленому полісі ОСАГО повинен міститися QR-код. QR-код дійсного поліса переадресовує за посиланням на офіційну сторінку МТСБУ.

Перевірка за допомогою Ринокстраховка

Перевірити поліс ОСАГО

Перевірити поліс ОСАГО

Якщо з якихось причин у вас не виходить перевірити дійсність поліса самостійно, ви можете звернутися в онлайн-підтримку страхового сервісу rinokstrahovka.ua. Менеджери сервісу замість вас можуть перевірити дійсність автоцивілки та відправити вам скрін-шот з офіційної сторінки МТСБУ.

Придбати поліс автоцивілки онлайн

Щоб убезпечити себе від підробки поліса ОСАГО та недоброякісної конкуренції, радимо вам скористатися сервісом Ринокстраховка. Так ви зможете порівняти пропозиції більше 25 страховиків в одному місці з додатковою персональною знижкою від сервісу rinokstrahovka.ua. Оформлення поліса онлайн займає не більше 10 хвилин. Перевірити поліс ви зможете моментально, не виходячи з дому. Придбати поліс ОСАГО онлайн на Ринокстраховка - це швидко, вигідно й безпечно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#придбати поліс автоцивілки онлайн #перевірити поліс автоцивілки
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
У Полтаві пройшов чемпіонат області з бодібілдингу та фітнесу (ФОТО, ВІДЕО)
На Полтавщині 71-річна бабуся за 1500 доларів США замовила вбивство чоловіка: їй може загрожувати довічне ув'язнення
Оголошення
live comments feed...