• Головна
  • Скільки у Полтаві висадять цьогоріч дерев та квітів
12:31, 26 березня

Скільки у Полтаві висадять цьогоріч дерев та квітів

Скільки у Полтаві висадять цьогоріч дерев та квітів

Готуватися до весни і літа полтавські квітникарі починають ще взимку. Які плани у комунальників щодо висадки дерев та квітів ми поцікавилися у директора КП «Декоративні культури» Сергія Сілаєва.

У КП «Декоративні культури» - три скляні теплиці і дві під плівкою. У них працює 6 квітникарів і майстер ділянки. Наприкінці травня працівники почнуть висаджувати квіти на клумби Полтави, ці роботи зазвичай тривають до кінця червня.

Корпусний парк планують засіяти у травні.

Скільки у Полтаві висадять цьогоріч дерев та квітів, фото-1

«Буде засіяно 3650 м², висадимо чорнобривці, петунії, колеуси, пеларгонії, а на ліхтарі, що у корпусному парку Полтави, комунальники розвісять горщики з білими та рожевими петуніями. Окрім квітів, також планують прикрасити парк західними туями, липами і жасміном» - каже Сергій Сілаєв, директор КП «Декоративні культури».

У центрі міста багато дерев, які потребують заміни, тому біля Полтавського театру імені Гоголя зрубали декілька лип. Натомість вже висадили саджанці:

Скільки у Полтаві висадять цьогоріч дерев та квітів, фото-2

«Тепер тут висаджені нові деревця, які були вирощені на власному виробництві у питомнику, їм не більше 15 років. Згідно з програмою діяльності розвитку ЖКГ на 2021 рік, яку прийняли депутати на сесії, в розділі КП «Декоративні культури» ви зможете знайти інформацію щодо планів по висадці нових дерев та кущів у цьому році. Якщо депутати Полтавської міськради виділять кошти утому обсязі, який ми пропонували на початку року, то програма буде виконана» - говорить Сергій Сілаєв.

Автор: Марина Таран

Читайте також: Полтавський ринок " Мотель": бруд, антисанітарія, сміття

#коумнальники озеленення #парки
Оголошення
live comments feed...