• Головна
  • У Кременчуці до Дня Європи відтворять битву за Відень
18:19, 18 квітня 2013 р.

У Кременчуці до Дня Європи відтворять битву за Відень

Кременчуцькі заклади вже готуються до днів Європи

У рамках днів європейського єднання у Кременчуці будуть проведені зустрічі, семінари із представниками Республіки Польща. У ці дні юні дипломати Кременчука зберуться на свою Асамблею, ХІ за рахунком, а в бібліотеках і загальноосвітніх закладах міста проводитимуться різноманітні конкурси, виставки на теми: «Євроінтеграція в дії», «Міста-побратими м. Кременчука», «Європа — наш спільний дім», тощо. Як повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, заявки на участь у цьогорічному «Дні Європи» надійшло від великої кількості кременчуцьких закладів, організацій та установ, — про це зазначили вчора на засіданні організаційного комітету, присвяченого підготовці до цього заходу

Цього року участь у «Тьомкінських днях» візьмуть не тільки кременчуцькі артисти, а й відомі музиканти України та з країн ближнього зарубіжжя. Окрім того, 18 травня, у день святкування «Дня Європи», у Міському палаці культури відлунає гала-концерт ХІ Фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття», а вулицями міста пройде «Велопарад».

Традиційне європейське містечко буде встановлене у Міському парку культури та відпочинку «Придніпровський» 18 травня. Різні тематичні стенди навчальних закладів і громадських організацій міста, виставки ляльок у національному вбранні, читання європейської поезії, презентація інноваційних освітніх програм, виступи творчих колективів — все це перетворить парк «Придніпровський» на осередок культури, мистецтва та освіти.

Своєрідною родзинкою «Дня Європи — 2013» обіцяє стати театралізована вистава реконструкції битви за визволення Відня 1683 року. Як зазначають представники громадського формування «Українські козаки», сюжет реконструкції буде висвітлювати внесок українського козацтва у звільнення Європи від навали Османської імперії.

Оголошення
live comments feed...