• Головна
  • Оптовики області торгують переважно вітчизняними товарами
16:13, 18 квітня 2013 р.

Оптовики області торгують переважно вітчизняними товарами

У 2012р. оптовий товарооборот підприємств області, основним видом економічної діяльності яких була оптова торгівля, становив 11449,8 млн грн.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області, на підприємства міст Полтави та Кременчука припадало відповідно 52,5% та 24,9% обсягу оптового товарообороту області.

Провідне місце у товарній структурі оптового товарообороту займали непродовольчі товари – 79,1% (9052,8 млн.грн.). Серед них значну частку займав оптовий продаж газойлів (палива дизельного), бензину моторного, у тому числі бензину авіаційного, пропану і бутану скраплених, кукурудзи, вузлів, деталей і приладдя для засобів автотранспортних, труб, трубок, профілів порожнистих та фітингів зі сталі, насіння гірчиці, ріпаку і кользи, кунжуту, соняшнику.

Продовольчих товарів було реалізовано на суму 2397,0 млн.грн. Домінуючими серед них були пиво, крім відходів пивоваріння, продукти молочні, масло та сири, шоколад та вироби кондитерські цукрові, води мінеральні та напої безалкогольні й соки фруктові та овочеві, м’ясо та м’ясні продукти, напої алкогольні дистильовані, маргарин і жири харчові подібні.

Частка оптового продажу товарів виробництва України становила 72,5% загального оптового товарообороту.

На 1 січня 2013р. товарні запаси на підприємствах оптової торгівлі стано-вили 1040,4 млн.грн., з них непродовольчі товари займали 85,3%, решту скла-дали продовольчі товари.

 

Оголошення
live comments feed...