• Головна
  • За три місяці працівники міліції області виявили понад дві тисячі нетверезих водіїв
15:35, 18 квітня 2013 р.

За три місяці працівники міліції області виявили понад дві тисячі нетверезих водіїв

В Управлінні внутрішніх справ Полтавської області відбулася прес-конференція, в якій взяли участь начальник міліції області Едуард Федосов та начальник Управління ДАІ в Полтавській області Олександр Штепа.

На прес-конференції керівник міліції Полтавщини оприлюднив стан аварійності на Полтавщині, результати оперативно-профілактичної операції «П’яний водій - злочинець» та прокоментував зміни до Правил дорожнього руху.

Як повідомив Едуард Вікторович, за 3 місяці 2013 року на території Полтавської області зареєстровано 178 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, що на 6 % більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, в яких загинуло 38 (+18,8%) та травмовано 240 (+15,9 %) осіб. Головними причинами ДТП з потерпілими в області стали: перевищення водіями швидкості руху – 43 ДТП (24,2 %); порушення правил маневрування – 42 ДТП (питома вага 23,6 %); виїзд на смугу зустрічного руху та порушення ПДР пішоходами – по 32 ДТП (складає по 18 % від загальної кількості ДТП з потерпілими); недодержання дистанції – 13 ДТП (7,3 %).

«Мене особисто здивувала кількість осіб, виявлених за кермом у нетверезому стані протягом лише одного місяця, - заявив Едуард Вікторович. – Працівниками ДАІ було виявлено 941 факт керування транспортними засобами в стані сп’яніння. У зв’язку з потеплінням на автошляхах області різко збільшилася кількість скутерів, мопедів, мотоциклів та велосипедів. Тому було прийнято рішення про продовження цільових профілактичних заходів. Результат шокуючий. У період з 15 березня по 14 квітня працівниками ДАІ виявлено ще 1188 фактів керування транспортними засобами в стані сп’яніння. Лише уявіть собі! Загалом за три місяці працівники міліції виявили понад дві тисячі осіб, які керували транспортом у стані алкогольного сп’яніння. Хіба це не тривожно!»

Насамкінець зустрічі із журналістами начальник УМВС Полтавщини Едуард Федосов звернувся через представників мас-медіа до громадськості області з проханням, не зловживати спиртними напоями і не допускати фактів керування автотранспортом у нетверезому стані. Нагадав Едуард Вікторович і про культуру поведінки та правила безпеки при проведенні дозвілля на лоні природи. Адже незабаром пасхальні та травневі свята і люди масово виїжджатимуть на відпочинок на територію лісонасаджень, на береги водоймищ тощо.

 

Оголошення
live comments feed...