• Головна
  • В Лубнах почали готувати учнів до демократії
14:56, 18 квітня 2013 р.

В Лубнах почали готувати учнів до демократії

Про те, чому треба готувати учнів до демократії та про проект «Учень – громадянин», 17 квітня  2013 року, в приміщенні Лубенської міської ради розповіли його організатори під час зустрічі з представниками засобів масової інформації.

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» реалізує проект «Молодіжний дебатний центр «Дитяча рада прав людини» за підтримки Фінського Фонду Місцевого Співробітництва, в рамках якого впроваджено даний курс для активної молоді.

Керівник проекту Олександр Чепур говорить про мету ініціативи: «Найголовніше, щоб виріс із кожного учня – громадянин, чесний, відповідальний та активний…Зрозуміло, що не гроші, офіс, не зовнішня підтримка не є основною умовою розвитку та існування проекту. Головна умова успіху – однодумці, яких ми шукаємо і об’єднуємо разом».

Подібні проекти є своєрідним полігоном, на якому проводять навчання майбутні парламентарії, прем'єр міністри, президенти, управлінці, є місцем, де створюється громадянське суспільство. Все це відбувається для того, щоб молода людина вчилася демократичних процедур, зрозуміла, чим є свобода, брала на себе відповідальність за свій вибір, працювала для спільного блага, будувала громадянське суспільство.

Волонтер Анастасія Дорофій переконана у перевагах участі для підлітків у подібних заходах: «Бути корисним суспільству, мати нове коло спілкування, реалізовувати  свої ідеї і плани – ось невеликий перелік чисельних переваг для підростаючого покоління».

Спеціаліст відділу в справах сім᾽ї та молоді Світлана Іванченко проінформувала присутніх про  участь держави вихованні  компетентних та відповідальних громадян  та залучення  молоді  до розв’язання  проблем, які стоять перед суспільством.

Також у програмі заходу відбулась  презентація результатів конкурсу шкільних газет «Всі ми різні, але всі ми рівні» та нагородження учасників та нагородження учасників. На завершення організатори анонсували чергові заходи – «Фестиваль толерантності» та інформаційну кампанію «Толерантність зробить нас кращими», які відбудуться найближчим часом.

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ»

 

Оголошення
live comments feed...