• Головна
  • До Одеси чи Єгипту: якими авіарейсами зможуть скористатися жителі Полтавщини після реконструкції аеропорту
14:30, 24 березня
Надійне джерело

До Одеси чи Єгипту: якими авіарейсами зможуть скористатися жителі Полтавщини після реконструкції аеропорту

До Одеси чи Єгипту: якими авіарейсами зможуть скористатися жителі Полтавщини після реконструкції аеропорту

Про реконструкцію полтавського аеропорту під час презентації Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року в середу, 24 березня, розповів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Невідомий об'єкт

Невідомий об'єкт

Реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту «Полтава» дасть змогу здійснювати внутрішні авіарейси Полтава-Одеса і Полтава-Львів та міжнародні авіарейси до Туреччини, Єгипту, Ізраїлю, країн Балтії, Польщі.

До Одеси чи Єгипту: якими авіарейсами зможуть скористатися жителі Полтавщини після реконструкції аеропорту, фото-2

«Полтавський аеропорт має функціонувати повноцінно, це дасть змогу залучати інвестиції, розвивати туризм та економіку. Нині тендер на розробку проєктно-кошторисної документації реставраційних робіт в аеропорту перебуває на завершальному етапі. Всі ми знаємо, що це досить довгостроковий процес, – зазначив Олег Синєгубов. – Уже цього року планується виділення фінансування біля 200 млн грн. Головне процедурно встигнути завершити всі роботи».

Реконструкції у першу чергу потребують злітна смуга, рубіжна доріжка, перон для висадки-посадки пасажирів, додаткові сектори для стоянки й обслуговування літаків, а також периметрова огорожа. Також у проєкті будуть закладені установка високоточного обладнання, яке дозволить здійснювати посадку бортів за будь-яких погодних умов, і монтаж якісної світлосигнальної системи - повідомив голова ОДА Олег Синєгубов.

#аеропорт #рейси #Полтава
Оголошення
live comments feed...