• Головна
  • Андрій Діденко із Полтави продовжує розривати «Голос країни»: перемога у батлі, мурахи у Тіни Кароль та визнання від Олега Вінника (ВІДЕО)
12:30, 23 березня
Надійне джерело

Андрій Діденко із Полтави продовжує розривати «Голос країни»: перемога у батлі, мурахи у Тіни Кароль та визнання від Олега Вінника (ВІДЕО)

Андрій Діденко із Полтави продовжує розривати «Голос країни»: перемога у батлі, мурахи у Тіни Кароль та визнання від Олега Вінника (ВІДЕО)

На телевізійному шоу «Голос країни», до якого потрапив полтавець Андрій Діденко, завершилися вокальні бої. У одному із них полтавець Андрій Діденко протистояв іншому члену команди Олега Вінника – Сергію Коваленку.

Андрій Діденко із Полтави продовжує розривати «Голос країни»: перемога у батлі, мурахи у Тіни Кароль та визнання від Олега Вінника (ВІДЕО), фото-1

За вибором тренера вони мали удвох виконати композицію «Майже весна» українського гурту «Океан Ельзи».

-Я маю виграти цей бій, тому що моя родина, мої сини надіються на мене! – сказав перед вокальним батлом Андрій Діденко.

Манера виконання вокалістів вразила і членів інших команд, і самих вокальних тренерів. У зіркової співачки Тіни Кароль від їх співу у буквальному сенсі зявилися мурахи.

-У Тіни мурахи йдуть. Це мої пацани зробили Тіні мурахи! – гордо прокоментував виступ вокалістів зі своєї команди Олег Вінник

Після закінчення композиції Олег Вінник деякий час спілкувався із обома вокалістами, вагаючись –кого ж із них лишити в команді.

-Андрію, я постійно відчував, що у тобі сидить амбіційна особистість, але ж ти… кухар! – приголомшив співака Олег Вінник (Андрій Діденко – кухар за фахом – Авт.) Та потім додав: «Трішки недосолене (звертаючись до Сергія Коваленка - Авт.), але я люблю солене! Андрію, ми йдемо далі!

Після вибору тренера Андрій Діденко не міг стримати радісних емоцій. Як це було – дивіться у відео від "1+1".

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Полтава #співак #Діденко Андрій #Вінник Олег #Голос країни #батл #шоу
Оголошення
live comments feed...