• Головна
  • За списання 150 літрів бензину сільський голова заплатить 850 гривень
12:03, 18 квітня 2013 р.

За списання 150 літрів бензину сільський голова заплатить 850 гривень

Протягом двох місяців сільський голова на Полтавщині списував пальне на поламаний автомобіль

12 квітня відбувся суд над головою Приліпської сільської ради, який звинувачувався у незаконному використанні 150 літрів бензину А92, закупленого для робочого автомобіля.

Допитаний в судовому засіданні сільський голова вину визнав та пояснив, що протягом листопада — грудня місяця 2012 року частково використовував пальне, яке було придбано для службового автомобіля ЗАЗ-968М для поїздок до смт. Козельщина на приватних автомобілях, а також для власних поїздок по території Козельщинського району. Автомобіль ЗАЗ перебуває на балансі сільської ради, але починаючи з листопада по грудень місяць 2012 року був технічно несправний. Протягом вищезазначеного періоду був списаний бензин на непрацюючий автомобіль ЗАЗ. Шляхові листи вів особисто він, де зазначав витрати пального непрацюючого автомобіля. Договори про перевезення з приватними особами в період часу з листопада по грудень місяць 2012 року не укладалися.

Прокурор вивчивши всі матеріали, зауважив, що у справі немає корупційних дій й розглядати справу потрібно за статею ст.172-2 ч.1 КУпАП (Порушення обмежень щодо використання службового становища).

Суд пристав на пропозицію прокурора і визначив покарання — штраф у розмірі 850 гривень, без конфіскації палива.

Оголошення
live comments feed...